Zen fuze

Brand

  • Brand: Jeunesse

Shënime

  • Produktet vijn direkt nga kompania Produkte cilesore e te certifikuara Produktet jan te testuara dhe 100% arrini rezultatin qe deshironi

Ke filluar te shkosh ne palester ose te ndjekesh nje program nga shtepia fitnesi ather ju vjen ne ndihm 

Zen fuze dhe zen fit 1288 kg
Suplement ushqimor me shumë vlera ushqyese që ju ndihmon të qëndroni të ngopur më gjatë.

Ndërton muskujt, Maksimizon ngopjen Karburanti më i mirë i muskujve
rinia
Përzierje e fuqishme e proteinave të hirrës, orizit dhe bizeles në ZEN FUZE™ - për të ndërtuar fuqinë që ju nevojitet për t'u tonifikuar
Kemi shtuar fara chia të grimcuara për t'ju marrë energjinë optimale pa kalori shtesë
Proteina me cilësi më të lartë në dispozicion, lehtësisht e tretshme dhe më e shëndetshme se shumë formula me bazë soje

Zen fit Për rikuperimin e muskujve pas stërvitjes mbaj gjithmonë me vete

Faza e detoksifikimit, e cila është ajo që po bëj, po përdor Zen fuze, e cila është një suplement proteinik që do t'ju ndihmojë me vaktet tuaja gjatë gjithë ditës dhe gjithashtu të fitoni masë të dobët