Zbutes buzesh

Brand

  • Brand: Natyra Ime

Basic Features

  • Type: Balsam
  • Colored: Jo

Zbut dhe hidraton buzet ndihmon ne kurimin e buzeve te plasaritura.

Përberesit: vaj ricini, gjalp shea, vaj orizi, dyllë, vitaminë E