Zgjidhni variacionet që doni të shtoni në shportë

Basic Features

  • Style: Puffer

Brand

  • Brand: Anjeza

Xhupa te lehte te ngrohte me cilesi te larte dhe ngjyra te larmishme. Masat 36/38/40/42 . Modele per te gjitha moshat !