Xhel larës për fytyrë me akne

Basic Features

  • Usage: Aknet
  • Skin type: E yndyrshëm

Brand

  • Brand: Farmasi

Xhel larës per fytyrë me akne🌸 
Xhel per pastrimin e fytyrës i formuluar me acid salicilik dhe uje nga lëvorja e shelgut, heq makiazhin dhe papastërtitë, ndihmon në shperbërjen e yndyrës së tepërt, pstron poret dhe parandalon aknet.
Përdorimi: aplikojeni në fytyrë të lagur, masazhojeni per rreth 20-30 sekonda, shmangni zonën rreth syve dhe më pas shpelajeni me ujë të ngrohtë.