Xhel aloe vera

Brand

  • Brand: Professional

Basic Features

  • Usage: Hidratim
  • Skin type: Normale

Xhel aloe vera per nje lekure super te hidratuar dhe plot jet 💚nje xhel I cili hidraton dhe pastron lekuren deri ne thellesi te saj duke larguar cdo papasterti si dhe kurun pucrat dhe rrudhat💚qeteson plaget dhe acarimet ne lekure💚I pershtatshem per tu perdorur ne fytyre,trup dhe floke 💚efekt kurues ndaj akneve dhe njollave ne fytyre 💚mbron lekuren nga rrezet e diellit💚😍ushqen lekuren 😍normalizing yndyren e lekures😍