Zgjidhni variacionet që doni të shtoni në shportë

Xhakete sport

Brand

  • Brand: LV

Xhakete sportive e kombinuar pambuk dhe lekure te inprovizuar tek menget. Masat M,L,XL. Larje normale me 40 grade pa demtuar pamjen dhe materjalin.