Vitamin C

Brand

  • Brand: Bio

Basic Features

  • Area of usage: Fytyra
  • Skin type: Normale

Vitamina C eshte nje antioksidant i fuqishem , e afte te largoje shenjat e plakjes duke stimuluar prodhimin e kolagjenit .Kjo vitamine i jep shkelqim fytyres duke e bere ate te fresket dhe rrezatuese.Vitamina C eshte mjaft efektive ne zbehjen e njollave kafe te shkaktuara nga dielli ose shtatzania. Efektet e saj shihen pas 4,8 apo 12 javesh .

Serumi Vitamine C ka nje veprim 360 - grade anti- rrudhe. Perdoreni ne mengjes dhe mbremje ,mjafton te hidhni 2 pika ne dore dhe ta aplikoni ate ne fytyre derisa te perthithet nga lekura . Me pas mund te vendosni kremrat tuaj te perditshem .