Zgjidhni variacionet që doni të shtoni në shportë

Veshje verore e thurur me grep

Brand

  • Brand: Handmade ina

Koleksioni 2023

E thuru me grep ,me fije pambuk kunder alergjike.

Punohet ne masat qe ju deshironi ,dhe model ,ngjyre,.

Lahet ne 30 grade( me shum sygjeroj me dore)

A te pelqen edhe ty te pres 😊