Vaj xhinxheri 30 ml

Brand

  • Brand: Hemani

Basic Features

  • Usage: Imun

💛mbron imunitetin nga covid
💛largon mikrobet nga trupi juaj pasi ben nje disinfektim te zorreve
💛kuron dhimbjet e fytit
💛porosit tani vajin e xhinxherit i cili eshte nje antioksidant shume i mire per trupin tuaj
💛largon dhe kuron problemet e stomakut
💛rigjeneron qelizat