Vaj shafrani 30 ml

Brand

  • Brand: Hemani

❤️vaj shafrani
❤️largon rrudhat nga fytyra
❤️largon njollat nga fytyra
❤️kuron pucrat dhe aknet
❤️qeteson buzet e demtuara
❤️hidraton buzzet
❤️kuron buzet e cara
❤️i jep lekures shkelqim
❤️rigjeneron qelizat
❤️kuron lekuren e fytyres
❤️zbardh dhe zbut fytyren