Vaj kokosi 100% bimor

Brand

  • Brand: Hemani

Vaj kokosi 100% bimor per nje lekure te bukur,floke te gjate dhe te shendetshem,fytyre te paster,duar te bukura dhe thembra te shendetshme🥥
Vaji I kokosit mund te perdoret per shume gjera🥥eshte nje vaj teper I rendesishem per cdo njerin prej nesh🥥
Mund te perdoret per te kuruar buzet e cara🥥
Per vetulla dhe qerpike te gjate🥥
Per floke te gjate pa zbokth dhe pa yndyre🥥
Per nje lekure pa pucra dhe pa njolla🥥
Efekt hidratues dhe kurues🥥
Per dhembe te bardhe dhe te shendetshem🥥
Kuron mishrat e dhembeve🥥