Vaj kastori 30 ml

Basic Features

  • Quantity: 30
  • Usage: Ushqyesh

Brand

  • Brand: Hemani


Nxit rritjen e flokeve 
Hidraton floket 
I jep flokeve shkelqim dhe butesi 
Volumizon floket
Largon zbokthin dhe yndyren