Vaj dafine 30 ml 100%bimor

Brand

  • Brand: Hemani

Basic Features

  • Gender: Femrat

Vaj dafine 100%bimor per kujdesin e flokeve 

Kuron renien e flokeve 

Forcon rrenjen 

Nxit daljen e fijeve te reja te flokeve si dhe zgjat floket 

Ushqen flokun dhe I jep hidratim 

Efekt forcues dhe zbutes 

I jep flokut shkelqim 

Parandalon renien e flokut,I jep flokut volum 

Rigjeneron majat e djegura te flokeve 

Produkte të ngjashme nga Fizio Tirana Store