Vaj dafine 100%bimor

Brand

  • Brand: Bio vitals

Basic Features

  • Gender: Femrat

Super vaji I dafines per kurimin e renies se flokeve dhe largimin e zbokthit dhe yndyres💚ushqen skalpin dhe forcon  rrenjen  100% bimor per floke Super te gjate dhe plot shkelqim🥰
Redukton yndyren e tepert🥰
Nxit rritjen e flokut dhe daljen e fijeve te reja🥰
Largon zbokthin🥰
I jep flokeve volum dhe hidratim🥰
Parandalon fijet dyshe🥰