Vaj bajame 30 ml

Basic Features

  • Usage: Ushqyesh
  • Quantity: 30

Brand

  • Brand: Hemani

Vaj bajamesh me efekte super te mira per floket dhe fytyren tuaj🤩
🤩pastron fytyren
🤩largon njollat nga fytyra
🤩largon rrathet e zinj
🤩hidraton dhe zbut fytyren
🤩zgjat floket
🤩stimulon daljen e flokeve te reja
🤩i jep flokeve shkelqim