Vaj avokado 30 ml

Basic Features

  • Usage: Ushqyesh
  • Quantity: 30

Brand

  • Brand: Hemani

Vaji i avokados🥰i pasur me vitamina,A,C,D,E si dhe me permbajtje mineralesh:zink dhe magnezium🥰i pershtatshem per fytyre te thate si dhe per cdo lloj floku🥰
✔kuron ekzemat
✔hidraton lekuren
✔mbron lekuren nga rrezet e diellit
✔i jep lekures elasticitet 
✔rigjalleron qelizat dhe hidraton lekuren e thate
🥰per floket rekomandohet per cdo lloj floku si dhe largon zbokthin dhe kuron renien e flokeve🥰zgjat floket dhe i jep shkelqim🥰