vaj argani bimor 30 ml

Brand

  • Brand: hemani
  • Per floke te shendritshem dhe te shendetshem
  • Përmirëson imunitetin.
  • Ul nivelin e presionit të gjakut.
  • Zbut dhe zgjat flokët.
  • Per lekure te shendetshme
  • Per sherimin e plageve
  • Per minimizimin e strijave pas lindjes.