Zgjidhni variacionet që doni të shtoni në shportë

Brand

  • Brand: Nothing, Angel, etj

Komplete tutash te cilesise se larte me dizenjo unike dhe ngjyra te larmishme . Masat 36/38/40/42/44. Jane ne variante me xhakete te shkurter dhe xhakete te gjate. Te pershtateshme per cdo dite te jetes tuaj aktive!