Tonik bimor per fytyren

Basic Features

  • Skin type: Miks
  • Usage: Tonik

Brand

  • Brand: Amina

 tonik per fytyren  bimor i cili pastron fytyren deri ne thellesi te saj
💚Nje nder toniket me efektiv ndaj njollave te fytyres
💚Ben nje pastrim te thelle te fytyres deri ne thellesi te saj
💚Rigjeneron qelizat dhe mban lekuren te bute
💚Nje tonik i cili hidraton fytyren dhe i jep shkelqim
💚Ushqen fytyren dhe e mbron nga pucrat dhe rrudhat
💚Dermatologjikisht i aprovuar
100% bimor