STRONG SOUL ESSENTIAL OIL

Brand

  • Brand: LR

STRONG SOUL KREM PER TRUPIN ROLL-ON  ME 99% PERBERES NATYRALE PERFSHIRE 100% VAJRA ESENCIALE  NATYRALE .
ME NJE KOMPLEKS UNIK TE NXEHTE/TE FTOHTE , I CILI STIMULON RECEPSORET E LEKURES DHE KA NJE EFEKT RIFRESKUES , RELAKSIES DHE RIGJALLERUES FALE KAMFORTIT DHE MENTOLIT.
SHOQERUES I FORTE PER TE MABJTUR KOKEN TE PASTER DHE TE FRESKET GJATE LEVIZJES.

Produkte të ngjashme nga Ona beauty LR