Sleeping Mask (ZEITGARD)

Basic Features

  • Reason: Aknet
  • Area of usage: Fytyra

Brand

  • Brand: LR.Health & Beauty

Shënime

  • 💕💕✳️✳️✳️✳️✳️💦💦

Mask kunder Plakjes! 
✳️ Përbërësit
 ✅ Maska e gjumit kundër plakjes
 Maskë gjumi kundër plakjes - Efekt kundër plakjes për lëkurë me pamje rinore

 ✅ Vaji jojoba me cilësi të lartë i siguron lëkurës lagështi intensive dhe siguron një çehre të freskët dhe rrezatuese.  Manaferrat Shizandra kujdesen për lëkurën dhe mbështesin rigjenerimin e saj natyral gjatë natës.  Sferat mbushëse të provuara Lr Zeitgard ofrojnë një trajtim efektiv kundër plakjes.

 ✅ Për të rinj dhe të moshuar - i përshtatshëm për burra dhe gra që duan të bëjnë diçka të mirë për lëkurën e tyre përveç kujdesit të përditshëm.

✅ Maska është plotësuesi i përsosur për të gjitha produktet e kujdesit LR ZEITGARD.

💕 Si të përdorni
✅ Aplikojeni me bollëk dy herë në javë para gjumit dhe lëreni të veprojë gjatë natës.

 ✅ Këshillë: Aplikojeni 20 minuta para gjumit - në mënyrë që të shmangni njollat ​​e bezdisshme! 

🔸 Sasia :| 50ml |

Produkte të ngjashme nga Shpresa LR