SLEEPING MASK

Brand

  • Brand: LR

Basic Features

  • Area of usage: Fytyra

Shënime

  • PER REZULTAT TE EFEKTSHEM DUHET TE PERDORET 2 HERE NE JAVE. (50 ML)

USHQE DHE RIGJENERON LEKUREN GJATE NATES ME VAJ JOJOBA PER TA MBAJTUR FYTYREN E HIDRATUAR . ME ULTRA FILLING SPHERES PER EFEKT ANTI-RRUDHE . ME MANAFERRA SCHIZANDRAE PER RIGJENERIMIN E LEKURES . MASKA NUK LAHET .