Skin Cream Q10 Elastic Repair for Man

Basic Features

  • Area of Use: Fytyra
  • Type: 24 orë
  • Skin type: E thatë

Brand

  • Brand: Pretty Cowry

Shënime

  • Përdorimi pas pastrimit te lëkurës aplikohet në fytyrë dhe qafë duke masazhuar butësisht derisa të përthithet në lëkurë

Krem riparues vitalizues për fytyrën për meshkuj . Eleminon njollat kafe . Efkasitet jo I yndyrshëm. Përthithet shpejt. I ofron  lëkurës  butësi freski dhe vitalitet. Hidraton dhe tonifikon lëkurën ditë pas dite.