Shampo per kujdesin e flokut

Basic Features

  • Usagee: Për përdorim të përgjithshëm
  • Quantity: 200

Brand

  • Brand: LR aloe via

✅HAIR CARE ✅
🔴Lamtumire "Floke te Demtuar" !! Me kujdesin LR ALOE VIA Nutri-Repair ,floket e thate dhe te demtuar i perkasin te kaluares .Sistemi i ri i kujdesit te flokeve me nje kombinim unik te xhelit Aloe Vera dhe 7 vajrave natyrale ushqen ,forcon dhe riparon floket tuaj dhe i mbron ato nga keputja .Per floke te bute si mendafsh ,me shkelqim dhe te shendetshem dhe vetbesim deri ne ,,majen e flokeve,,
👉ALOE VERA Nutri-Repair Shampo per Floket 
➡️•Me 45% xhel Aloe Vera dhe ekstrakt organik bambuje .
➡️•Pastron butesisht,forcon dhe mbron floket mga faktoret e jashtem.
➡️•Hidraton floket dhe lekuren e kokes dhe perdoret per cdo larje .


Produkte të ngjashme nga Anjeza Store