Shampo me hudher për flokët

Brand

  • Brand: Famrasi

Basic Features

  • Usagee: Rënia e flokëve
  • Quantity: 500

💭 Flokë të dobët, të hollë dhe të rrallë?
Te yndyrshem dhe ju bien shummm?

🧄 Provoni linjën tonë të kujdesit të flokëve me hudhër dhe capixylit, e cila ka qenë një nga kombinimet e preferuara të të gjitha zonjave në të gjithë botën prej vitesh.

✨ Shampo e kësaj linjë, me përdorim të rregullt, në mënyrë efektive do të ndalojnë humbjen dhe këputjen e flokëve, duke rikthyer forcën dhe shkëlqimin e tyre!

Benefitet:
✅Rigjeneron flokun
✅Stimulon mbirjen dhe rritjen e flokëve
✅Forcon flokun
✅Pastron skalpin
✅Ushqen flokun
✅Ndihmon në shkëlqimin e flokut

✅Parandalon rrënien e flokëve

✅Kundër zbokthit