Shampo bisht kali

Basic Features

  • Usagee: Për përdorim të përgjithshëm
  • Quantity: 350

Brand

  • Brand: Touch me

Horse tail shampoo 100% bimore per floke te gjate dhe te bukur 
Hidraton dhe pastron fijet e djegura 
Nxit rritjen e flokeve
Nxit daljen e fijeve te reja 
I jep flokeve volum dhe shkelqim 
Ushqen skalpin e kokes 
Redukton yndyren dhe zbokthin 

Produkte të ngjashme nga Fizio Tirana Store