Set varese & byzylyk stainless Steel ❤️

Basic Features

  • Gender: Femër

Brand

  • Brand: Kinglery._

   💫  seti me gure zirkoni super I bukur dhe praktik ne perdorim 

  ✅️ Mund te perdoret ne perditshmeri por edhe ne evente te ndryshme te rendesishme

  ✅️material qe nuk nxihet antialergjik qe mund te perdoret ne cdo dite te jetes suaj   👉 pa iu ndryshuar ngjyra apo te zbehet