Set kujdesi per trupin

Basic Features

  • Area of Use: Trupi

Brand

  • Brand: Farmasi

Zhyte trupin tend ne kenaqesine e bajames se embel dhe gjalpit shea😋🤎🤍Nje kombinim unik qe lekura juaj te jete e hidratuar gjate gjithe dimrit🥶
Xhel dushi✔
Krem trupi✔
Vaj trupi✔

Produkte të ngjashme nga Cosmetics by wind