Set antirudhe

Basic Features

  • Skin type: Normale
  • Type: 24 orë
  • Area of Use: Fytyra

Brand

  • Brand: Farmasi

black friday🤚🏻deri në 29.11 seti 2499 leke
Age Reversist përshtatur për çdo lloj lëkure për të reduktuar dhe parandaluar shenjat e moshës

Anti-aging tonik për pastrimin e fytyrës, 100 ml
Ofron përdorim të lehtë me formulë pa parfum, teksturë e lehtë dhe pastron lëkurën duke larguar gjithë papastërtitë dhe make up- in. me lajthi të egër (hamamelis) e cila pastron poret dhe zvogëlon irritimet. Ekstrakti i algave të kuqe i kthen lëkurës lagështi, ndërsa uji i kamomilit i jep ndjesi rehatie. Testuar dermatologjikisht. E përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës. Përdorimi: Tundeni përpara përdorimit. Mbyllni sytë dhe aplikojeni në të gjithë fytyrën. Mund të aplikohet në mëngjes dhe në mbrëmje.

Anti aging xhel për pastrimin e fytyrës, 100 ml
Anti-aging, formulë pa vaj rigjeneruese, tërheq lëkurën dhe parandalon shfaqjen e rrudhave të reja. Struktura e xhelit shndërrohet në një shkumë të butë dhe pastron lëkurën tuaj duke i dhënë aromë të këndshme. Përdorimi: Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje.

Anti-aging serum për fytyrë,
30 ml
Formulë super e fuqishme anti-aging
e cila ndihmon lëkurën të rigjenerohet, të duket më e re, e balancuar dhe e freskët. Zvogëlon pamjen e rrudhave të thella dhe ka efekt rinues në qelizat e lëkurës dhe në fibroblaste. Përdorimi: Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje. Para përdorimit të Age Reversist Rixh Moisturizer.

Anti-aging moisturizer, 30 ml
Hidraton pas përdorimit
të parë. Rrit lagështinë
e lëkurës duke e ruajtur atë efekt nga dita në ditë. Zvogëlon pamjen e rrudhave të thella, ushqen dhe hidraton lëkurën, dhe i jep lëkurës tonifikim. Përdorimi: Përdoreni 2 herë në ditë në mëngjes dhe në mbrëmje.