Serum per rrathet e zinj te syve

Basic Features

  • Skin type: Miks
  • Area of usage: Sytë

Brand

  • Brand: Professional

Serum per syte me kolagjen i cili largon rrathet e zinj te syve dhe relakson zonen rreth tyre🥰
Pastron fytyren deri ne thellesi te saj
Rigjeneron qelizat🥰
Mbron dhe hidraton lekuren🥰
100% bimor🥰
Largon dhe redukton rrudhat💜
Ne bejme diferencen ne cmim dhe ne cilesi♥️✔️🤭🫠