Serum per fytyte

Basic Features

  • Area of usage: Fytyra
  • Skin type: E yndyrshëm

Brand

  • Brand: Farmasi

Ky serum pastrues i fytyrës ndihmon në eliminimin e papastërtive të lëkurës për një pamje të lëmuar dhe të ekuilibruar të lëkurës.

SI TË PËRDORNI
Aplikoni disa pika lokalisht në zonat e nevojshme në lëkurën tuaj të pastër.

PËRBËRËSIT E VENDOSUR
Vaji i Pemës së Çajit: Pastron dhe qetëson lëkurën duke inkurajuar vetitë shëruese për lëkurën e prirur ndaj akneve.

Ekstrakti i rozmarinës: Një antioksidant i fuqishëm, ekstrakti i gjetheve të rozmarinës ndihmon në mbrojtjen e lëkurës dhe qetëson kushtet e lëkurës si puçrrat.
Ekstrakti i trumzës: Ndihmon për të sjellë ekuilibrin; qetëson dhe rehaton lëkurën e prirur ndaj akneve me vetitë e saj antioksidante

Produkte të ngjashme nga Cosmetics by Angela