Serum për fytyrë të thatë

Basic Features

  • Area of usage: Fytyra
  • Skin type: E thatë

Brand

  • Brand: Ziaja


Serumi me shumë lagështi redukton dhe zbut rrudhat e imëta, forcon lëkurën dhe forcon elasticitetin e saj natyral. Një formulë inovative me përbërës aktivë si kolagjeni, acidi manuronik, helichrysum, holi i bardhë dhe substancën kundër plakjes silanol e lë lëkurën të ndjehet dukshëm e bukur dhe e këndshme. Serumi është ideal edhe si bazë make-up-i në mëngjes

Për lëkurë të thatë
Ushqen në mënyrë efektive
Hidraton dhe zbut

Produkte të ngjashme nga Cosmetics by Angela