Serum bimor me vitamine E

Brand

  • Brand: Pastil

Basic Features

  • Skin type: E ndjeshme
  • Area of usage: Fytyra

Serum  per fytyren me vitamine E
Rigjeneron dhe hidraton lekuren
Kuron  rrudhat dhe parandalon daljen e tyre 
I jep lekures elasticitet 
Pastron fytyren deri ne thellesi te saj
Per nje fytyre me te re dhe te shendetshme 
Parandalon daljen e pucrave 
Largon yndyren e tepert nga fytyra 
Mbyll poret e hapura