Scrub trupi

Brand

  • Brand: Natural

Basic Features

  • Area of Use: Trupi

Scrub trupi me Luleshtrydhe dhe mjeder🍓

🫧Mban lekuren te bute dhe me shkelqim
 🫧Largon cdo papasterti nga lekura 
 🫧Rigjeneron qelizat dhe nxit qarkullimin e gjakut
 🫧Largon lekuren e vdekur dhe masazhon lekuren lehtesisht 
 🫧Mban aromen e luleshtrydhes  dhe mjedresse fresket😋
Te dyja se bashku ne cmim 🤭

Produkte të ngjashme nga Cosmetics by wind