Racin Krem Nate

Basic Features

  • Area of Use: Fytyra
  • Skin type: E përzier
  • Type: Natë

Brand

  • Brand: LR ZEITGARD Healthy & Beauty

Shënime

  • ☘️☘️☘️🌿🌿🌿🍀🍀🍃🍃🍃

Krem rigjenerues Nate me Koenzime Q10 dhe Vitaminë E. Kompleksi i kujdesit me alga, furnizon lëkurën me minerale.

Teksture e pasur me vaj jojoba dhe gjalpe shea. 

Sasia :50ml dhe 100ml