Racin Krem Dite

Basic Features

  • Area of Use: Fytyra
  • Type: Ditë
  • Skin type: E përzier

Brand

  • Brand: Lr Health & Beauty

✅Krem dite hidratues, anti-age,per rrudhat e para , per lekure te thate, per lekure te yndyrshem dhe per te gjitha tipet e lekurave.

💎Me koenzime Q10 për me shumë energji në qeliza. 

💎Kombinimi i trajtimit me alga rrit hidratimin. 

💎Vitamina E mbron qelizat. 

Sasia 50/ml.