Zgjidhni variacionet që doni të shtoni në shportë

Basic Features

  • Sleeve: Mëngë të gjata
  • Type: Pulover

Brand

  • Brand: Prodhim Italian

Pulovra me material shume cilesor. E gjere dhe me gjatesi mesatare. E kombinueshme me tuta, xhinse dhe pantallona.