Platinum. Krem Anti-rrudhë

Basic Features

  • Area of Use: Fytyra

Brand

  • Brand: LR. Health & Beauty

Shënime

  • 🎉🎉🎉🌳🌳🌿🌿☘️☘️🍀🍀

✅Doza e energjise gjalleruese hidraton lëkurën e meshkujve dhe I jep asaj nje pamje të shëndetshme. ✅Rrite sintezen e acidity hialuronik dhe tonifikojn lëkurën nga brenda. 

✅ Rrite sintezen e kolagjenit dhe reduktojn thellesin e rrudhave. 

✅ Vitamina E zbut lëkurën dhe veji jojoba i jep lëkurës me shumë elasticitet. 

✅ Mbron Qelizat dhe reduktojn stresin oksidativ. 

✅ Sasia |50ml |