Peeling gel per fytyren

Brand

  • Brand: Clinical

Basic Features

  • Skin type: Miks

Super xheli peeling per fytyren 💆‍♀️ben pastrimin e thelle te lekures duke larguar aknet dhe lekuren e vdekur💆‍♀️largon cdo papasterti nga fytyra💆‍♀️nje pastrues 100% bimor dhe profesional💆‍♀️I jep fytyres butesi dhe shkelqim 💆‍♀️largon njollat dhe pikat e zeza💆‍♀️nxit qarkullimin e gjakut dhe rigjeneron qelizat💆‍♀️
Vjen ne 2 aroma💆‍♀️portokall🍊dhe ulli 🫒