Parfum+Krem Trupi Femme Noblesse

Basic Features

  • Gender: për femra

Brand

  • Brand: LR Helath Beauty

Shënime

  • 🔖I certifikuar nga Insituti VKE dhe IFRA 🔖 Antialergjik

🔖Oferte + Posta falas kudo ne Shqiperi 

Parfum dhe Krem Trupi Femme Noblesse  

JOSHJE KLASIKE
Aromë elegante që prezantohet nga klasikja dhe e përherëshmja. Një aromë mahnitëse dhe tërheqëse për femra me karakter dhe stil.
Nota Kryesore:
Portokall Borzilok
Nota Zemre:
Ylang-ylang Kanellë
Nota Bazë:
Mjaltë Tonka