Paisje profesionale me avull per fytyren

Basic Features

  • Usage: Aknet
  • Skin type: E ndjeshme

Brand

  • Brand: Professional

Paisje profesionale per te bere avull 
Teper efektive dhe praktike per tu perdorur 
Efekt I menjehershem 
Largon pikat e zeza dhe pucrat nga fytyra 
Largon yndyre  e tepert 
 💆‍♀️pastron poret deri ne thellesi te tyre 
💆‍♀️pastron lekuren pa krijuar acarim
💆‍♀️nxit qarkullimin e gjakut
💆‍♀️rigjeneron qelizat