Paisje per pastrimin e thelle te lekures

Basic Features

  • Skin type: E yndyrshëm
  • Usage: Aknet

Brand

  • Brand: Professional

💆‍♀️🫧paisje per sterilizimin  e thelle te fytyres 
🫧💆‍♀️per nje pastrim dhe sterilizim te fytyres me detaje dhe sa me perfekt 
Pastron  fytyren ne menyren me te mire pasi nxit qarkullimin e gjakut si dhe rigjeneron qelizat🥰
💆‍♀️🫧eleminon yndyrnat e teperta te fytyres 
🫧💆‍♀️eleminon pikat e zeza dhe pucrat 
💆‍♀️🫧eleminon cdo papasterti 
🥰ndihmon ne tonifikimin e lekures 
🥰redukton enjtjet 💆‍♀️🫧
🥰redukton rrathet e zinj te syve
🥰redukton enjtjen e syve
🥰si dhe qeteson dhe relakson zonen rreth syve,rreth buzeve apo ne molleza💆‍♀️🫧mund te perdoret per te masazhuar zonen e dekoltese dhe te qafes