Paisje per pastrimin e fytyres

Basic Features

  • Usage: Aknet
  • Skin type: E yndyrshëm

Brand

  • Brand: Professional

Pastrues profesional per fytyren 💆‍♀️
Thith papastertie, pastron poret e lekures tuaj.💆‍♀️
Per nje pastrim te thelle te lekures tuaj 💆‍♀️🥰
Pastrimi i poreve te lekures tani eshte shume me e lehte.💆‍♀️
Me pastruesin me vakum te fuqishem me bateri ju e keni shume te lehte te pastroni fytyren tuaj.💆‍♀️
Sugjerohet qe te pastroni fytyren para dhe pas perdorimit me solucion pastrues.💆‍♀️
Pajisja punon me bateri te rikarikueshme.💆‍♀️
Pastron aknet, vajrat e ndryshme te lekures.💆‍♀️
Nuk duhet te perdoret per me shume se 5 sekonda ne nje vend.💆‍♀️
Ka force te madhe thithese e cila shkakton skuqje te lekures.💆‍♀️
E pajisur me koka te madhesive te ndryshme, silikoni.
Materiali i trupit, ABS.
Voltazhi 3V.
Pesha 125gram.
Madhesia 52*43*50cm.
Fuqia 2W.
Fuqia thithese. 65KPA