Paisje me radio frekuence te larte per pastrimin e fytyres

Basic Features

  • Usage: Aknet
  • Skin type: Miks

Brand

  • Brand: Professional

Paisje me radio frekuence te larte per kurimin e fytyres tuaj ne menyre perfekte 🫠🥰💆‍♀️
Kjo paisje eshte profesionale dhe kuron rrudhat nga fytyra juaj 💆‍♀️🥰🫠
Per nje pamje sa me te bukur dhe te re 🫠🥰
Kuron njollat nga fytyra dhe shenjat e mbetura ne te ♥️🫠💆‍♀️
Kuron skuqjen e lekures dhe hiperpigmentin e saj 💆‍♀️🫠♥️
Kuron rrathet e zinj te syve 💆‍♀️🥰🫠
I jep lekures elasticitet 🫠🥰💆‍♀️
Rigjeneron qelizat 💆‍♀️🥰🫠
Nxit qarkullimin e gjakut🫠🥰💆‍♀️
Kuron yndyren e tepert💆‍♀️🥰🫠
Zbardh dhe zbut lekuren 💆‍♀️🫠
Nje lifting natyral per fytyren pasi ben terheqjen e muskujve dhe tendosjen e tyre duke I ngritur ne menyre perfekte 🫠💆‍♀️💆‍♀️
Perdoret ne Cdo pjese te trupit ku ju keni probleme me strijat ose me varjen e lekures 💆‍♀️🫠
Kuron dhe ndalon strijat 🫠💆‍♀️
Kuron dhe parandalon celulitin 💆‍♀️🫠♥️