NIGHT MASTER

Brand

  • Brand: LR

Shënime

  • DOZA E REKOMANDUAR:PERZIENI PERMBAJTJEN E NJE BUSTINE NE 100ml UJE DHE PIJENI 30 MIN PARA SE TE SHKONI NE SHTRAT. MUND TE PIHET DHE PASI KENI LARE DHEMBET. (9.811 LEKE PER 100g)

KOMPLEKSI I USHQIMIT PER NATEN . MBESHTET PROCESET E VETE TRUPIT GJATE NATES. ME L-TRIPTOFAN. ME NJE PERZIERJE TE EKUILIBERUAR TE VITAMINAVE B ,MAGNEZIT DHE ZINKUT SHUME TE PERQENDRUAR.