Nevo

Basic Features

  • Taste: Miks

Shënime

  • Pruduktet jane te certifikuara dhe vije direkt nga kompania 1 kuti perban 24 kanace dhe cmimi esht i perfshir per te gjithe kutin

Nevo | Zgjedhja e zgjuar

Zgjedhja e zgjuar Ne nuk e krijuam pijen energjike me kafeinë...ne thjesht e perfeksionuam atë. Nevo ofron një kthesë të freskët në energji në katër formula freskuese. Me lëngje frutash të vërteta, Nevo përmban vetëm 50 kalori për kanaçe dhe pa shije, ngjyra apo ëmbëlsues artificialë. Kur bëhet fjalë për nevojat tuaja për energji, është koha për të bërë zgjedhjen e zgjuar. Është koha për Nevo

NEVO ofron një ndryshim të freskët të energjisë në një formulë freskuese. Me lëngje frutash të vërteta, NEVO ka sasinë e duhur të energjisë pa shije, ngjyra apo ëmbëlsues artificialë. Kur bëhet fjalë për nevojat tuaja për energji, është koha për të bërë zgjedhjen e zgjuar. Është koha për NEVO! #Nevo SIZE: 1 kuti, 24 kanaçe (250 ml secila)

Vitamina B6, niacina dhe acidi pantotenik kontribuojnë në metabolizmin normal të prodhimit të energjisë.
Folatet kontribuojnë në uljen e lodhjes dhe
lodhje.

Përbërësit

Përmban (për kanaçe): Kafeinë 36 mg Përbërësit: Ujë, sheqer, koncentrat i rrushit të kuq (4%), dioksid karboni (6 g/l), rregullues aciditeti (acidi citrik, citrat trisodium). aromatizues (luleshtrydhe, fruta pasioni), ekstrakt i çajit jeshil (0,05%), konservues (sorbat kaliumi, benzoat natriumi), koncentrat i lëngut të karotave të zeza, stabilizues (pektinë), kafeinë (144,4 mg/l), ekstrakt guarana (0,01%), antioksidant (acidi askorbik), vitaminat [nikotinamid (niacin). D-pantotenat, kalcium (acidi pantotenik), hidroklorur piridoksinë (vitamina B6), acid pteroilmonoglutamik (acidi folik)], ngjyrues (beta-karoten). Raporti i frutave të paktën 4%.

Produkte të ngjashme nga Beautyskincare-ana