Naara cokollat

Kolagjeni është proteina ne sasi më të madhe në organizëm. Kolagjeni gjendet

në muskuj, kocka, lëkurë, enët e gjakut, sistemin tretës dhe ligamente. Ain Ai ndihmon për t'i dhënë lëkurës sonë fortësi dhe elasticitet, gjatë zëvendësimit të qelizave të vdekura. Në kyçet tona, kolagjeni është "ngjitësi" që mban trupin tonë të bashkuar.

Kushtojini rëndësin e duhur përdorimit të

kolagjenit.

Mbi moshën 25 cdo kush ka nevoj të marr kolagjen nga jasht pasi trupi jon nuk e prodhon në sasin e duhur. Naara është kolagjeni më i shëndetshëm dhe që jep rezultate manhitëse në lëkurë, flok dhe
thonjt tuaj.

Naära Skin Care Drink rrit prodhimin tuaj të kolagjenit deri në 65% dhe elasticitetin e lëkurës me 10% duke përmirësuar hidratimin e saj. Zvogëlon rrudhat e fytyrës deri në 32%! Çokollata Naära është pa gluten dhe zero laktozë. Nuk ka qenë kurrë kaq e lehtë të dukesh më bukur!

BUKURIA FILLON NGA BRENDA
Naära Chocolate është një pije e shijshme për kujdesin e lëkurës që kombinohet
2.5 g kolagjen gjedhit të hidrolizuar dhe
lëndë ushqyese që promovojnë bukurinë duke përfshirë
5 vitamina
✓ Zinku
kolina
për të rikthyer natyrën tuaj
bukuria nga brenda.

BUKURIA FILLON NGA BRENDA Eleminon strijat strijat bashke me kremin e trupit luminesce celulitin i jep elasticitet lekures zvogelon pamjen e rrudhave e gjeni ne dy shije te ndryshme cokollat dhe mandarin

Brand

  • Brand: Naara