Naara

Brand

  • Brand: Luminesce

Shënime

  • Perdorimi Tretet ne nje gode me uje ne mengjes dhe dita juaj nis me energji

problem me renjen e flokut ne Kolagjeni naara

kete perjudhe

ndalon renjen e flokut,ben ridaljen e flokeve te rinje Naara, pija e bukurise Naara eshte pija me kolagjen te hidrolizuar qe ndihmon ne shtresen e 3-t te lekures, gjithashtu eshte per floket dhe thonjt Krem trupi dhe Naara jane trajtim i kombinuar per lekuren e trupit tuaj Lehtesim i variceve, lehtesim i celulitit dhe heqje e strijaveBrenda 4 javesh vihen re ndryshimet ne lekure 1 Ndihmon ELASTICITETIN E LEKURES MINIMIZON RRUDHAT E

HOLLA(rrudhat e shprehise ose mimikes) 3- MINIMIZON RRUDHAT E THELLA 4- RRIT NIVELIN E HIDRATIMIT TE LEKURES 5-NXIT FORMIMIN E KOLAGJENIT I jep lekures elasticitet ndihmon ne largimin e celulitit,variceve #largon dhimbjen e nyjeve