Moove cream 50 gram

Brand

  • Brand: Professional


●ul dhimbjet
●qeteson muskujt
●efekt shplodhes
●perdoret per ftohje muskujsh
●QETESON DHIMBJET E KOKES, QAFES ,SHPATULLAVE,KRAHEVE
●largon dhimbjet e muskujve 
●sheron borsitin
●largon dhimbjet e damareve
●efekt freskues dhe qetesues