Maske keratin per floket

Brand

  • Brand: Professional

Basic Features

  • Usage: Forcim
  • Quantity: 1000

Maske per floket me keratine, per floke te shendetshem, te drejte dhe te bute si mendafshi.Pervecse kujdeset dhe hidraton floket tuaj parandalon keputjen e flokut dhe majat dyshe.Mjafton ta aplikoni ne floke pas perdorimit te shampos dhe mbajeni per 3-5minuta, me pas shperlajeni me uje te bollshem.Per perdorim profesional ne sallone por edhe shtepiak.Sasia: 1000ml